خـُـدا و مــَـن

اگـر رفیق شفیقی درست پیـمان بـاش

خـُـدا و مــَـن

اگـر رفیق شفیقی درست پیـمان بـاش

خـُـدا و مــَـن

هَمه عاشقان بشارت که نمانَد این جدایی
برسد وصالِ دولت بکند خـُدا خدایی
ز کرم‍ مزید آیـد دو هزار عید آید
دو جهان مرید آید تو هنوز خود کجایی..

طبقه بندی موضوعی
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب

اسلامـِ مظلوم

پنجشنبه, ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۵۹ ب.ظ

واقعا که انسان اشرف (!) مخلوقات است..

انرژی مثبت تمام کائنات را از آن خود می خواهد درحالی که منبع پارازیت برا همه جهان هستی ست!

زادبوم جانوران را آپارتمان (!) کرده است و آن بی نوایان را موذی می نامد.

به نام بشر متمدن انجمن های بشر دوستانه و اقدامات صلح جویانه میکند و در کنارش به عنوان تفریح آخر هفته مقداری مرد چاق(!) می سازد.

افضل مخلوقات شدن با اشرف آنها بودن فاصله اش مثل صنعت خودروسازی ایران و فرانسه است. نه برادر جان! " ناکس کس نمی گردد به این بالا نشینی ها"

 

از بی دین و کافرش انتظاری نیست فقط نمیدانم چرا مدعیان معنویتش از همه جاهل تر کاهل تر می نُمایند. یهودیانش شاید زمان زیادی از آموزه هایشان گذشته و خوب، حافظه و کتاب و سند تاریخی تا یک زمانی یاری میکند. از آن به بعد کلاس دینی شان ، میشود ساعت خلاقیت عالمان دین!  مسیحیانش اما آرام و ساکت و گوش به فرمان و همه در حال اعتراف به گناه و خلاصه در جَیب مراقبت فرو برده اند.

از مسلمانانش همان عده ی قلیل و دست ساز با برچسب "مِید این اَمریکا" معروفند که اینها از دو دین دیگر وضعیتی بدتر دارند. از صهیون و از ترسا، اسلام آموخته اند و از واشنگتن و تلاویو حمایت از حقوق بشر و برقراری صلح (!). منفی نگری و نیمه ی خالی لیوان را که کنار بگذاریم و جانب انصاف را هم رعایت کنیم، باز هم به کم کاری اوریجینال های اسلامی می رسیم. من و شمای پدرمادر مسلمان زاد وقتی دست گوسفند دزد را قطع کنیم، خب آن فرنگ تحصیل کردگان با پرچم سیاه، سر هر غیرخودی را میزنند!

 

مظلوم آن مرد و زن و بچه ی زیر آتش و دود نیستند. مظلوم اسلام است که با سکوت و مخفی کاری و حمایت های مثلا پنهانی ، اجازه دادیم اسمش اینگونه ناکجای سوریه و بمب های دست ساز و بریدن سر و ریش های بلند و نماز های دست به سینه قبل از تجاوز را یاد اور شود.

مظلوم چهار نسل از غزه نیست که از گهواره جنگجو بار می آیند. مظلوم اسلام است که "ما" با حمایت های مثلا پنهانی اجازه ی تو دهنی زدن های آشکارای مصریان به ظاهر مسلمان و اهل اردن را به پیام رسانان صلح مان دادیم.

مظلوم اسلام است که از آن فقط اسمش روی اسم کشور و روی نظام بانکداری(!) و نوع تربیت(!) و فرهنگ و کتاب دینی آمد. و نشانش (حالا برای غیرمسلمانان) پرچم سیاه و خونریزی و روسری و نفت(!) است.

مظلوم اسلام است که امامِ پیروانش از بی لیاقتی همین ما، به ظاهر پیروان ، اجازه ی حضور نمی یابد.

مظلوم اسلام است که من حالا از مظلومیتش می نویسم. نه از معرفتش.

  • io

توکلت

معنوی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">